ďťż
 
 
   Silkroad
 
 

Menu

 
    
 

 

 

 

Silkroad

devon4 - 19 August 2007, 22:23
SilkRoad jest grą MMORPG (Massive Multiplayer Online RPG) osadzoną w klimatach fantasy. Opisujące starożytne Chiny, Islam i europejskie cywilizacje powiązane z Jedwabnym Szlakiem - niegdyś głównym kulturalnym i ekonomicznym szlakiem handlowym łączącym starożytną Azję i Europę, który zapamiętany został jako przeszłość wspaniałej chwały. Silkroad ma na celu ukazanie nieustannie aktywnego świata, który znacznie różni się od tego, jaki przedstawiają istniejące dotychczas gry online. Jedwabny Szlak jest głównym kulturalnym i ekonomicznych szlakiem handlowym, przez który przemieszczają się głównie kupcy i złodzieje, napadający i okradający podróżnych. Można również spotkać na nim łowców, którzy specjalizują się w wyłapywaniu licznych złodziei. Wrogość i tajne konflikty pomiędzy różnymi grupami, którymi kierują przede wszystkim własne korzyści sprawiają, że Jedwabny Szlak na nowo ożywa. Silkroad jest grą, w której nie obowiązują ściśle ustalone reguły (zawody). Każdy gracz ma możliwość rozwijania i kierowania postacią według własnego uznania. Swoboda działania sprawia, że w dowolnej chwili można zmienić przynależność do jednej z trzech grup: handlarzy, złodziei czy łowców. System serwerów połączonych ze sobą równolegle umożliwia zaakomodowanie dużej grupy użytkowników w tym samym czasie, zapewniając lepszą grę i skracając czas ładowania lokacji. Zaletą tej gry jest również możliwość bliskiej identyfikacji gracza z postacią , głównie dzięki naturalnym cechom postaci i dynamicznej animacji w grze. Droga na Jedwabny Szlak jest otwarta! Wyłącznie od Ciebie zależy, czy zarobisz pieniądze handlując, staniesz się wilkiem, który wybrał banicję i zadręcza niewinnych, czy stróżem, który będzie pilnował pokoju na Jedwabnym Szlaku.

Dzisiaj ściągnąłem klienta(gra jest oczywiście darmowa) i zainstalowałem sobie tą gierkę, muszę powiedzieć, że jest bardzo ciekawa. Gra w to ktoś z forum ?? Szczególnie interesują mnie wrażenia z dłuższej gry ;)

Zainteresowanych zapraszam na :
www.silkroad-online.pl

Do obejrzenia filmików z gry :
http://pl.youtube.com/results?search_query...p;search=Szukaj

Garść screenów :
http://www.silkroado.../screenshot.asp

Stąd można zassać gierkę(najpierw trzeba się zarejestrować na stronie) :
http://www.silkroado...om/download.asp

devil162 - 20 August 2007, 11:57
gralem :) gierka nawet spoko ale questy bardzo meczace :( np. trzeba zebrac 300 jakiś przedmitów zabijając potworki lecz jeden przedmiot wypada np. z co 4 potworka :( wiec zeby zrobic takie questy to trzeba sie bardzo nameczyc
Lonesome Crow - 24 January 2008, 19:39
Ktoś gra w SRO? Jeśli tak to na jakim serwerze i jaki nick?
Kaczy - 1 June 2008, 22:08
ja gram od wczoraj :D tzn od dzisiaj w nocy :) mam juz 9 lvl hehe. Gra moze byc choc wg mnie troche lepsza moglaby byc. Ale w przyszlym tygodniu chyba i tak na Cabala sie przerzuce

devil162 - 6 June 2008, 13:33
są 2 priv serwery :) exp x10 i reszta tez chyba :) więcej info jest na polskich stronach o Silku
Abruś - 6 June 2008, 15:20
A ja się nie mogę podłączyć do serwerów od 2 miesięcy... Daruję sobie tą grę już...
Kaczy - 6 June 2008, 20:59

A ja się nie mogę podłączyć do serwerów od 2 miesięcy... Daruję sobie tą grę już...

A który lvl ? no ciezko z tym jest :mysli: najlepiej wieczorkiem ja i tak tylko rekreacyjnie :D
http://www.rev6.com/...vercapacity.asp
devil162 - 7 June 2008, 10:56
dokładnie na tej stronie masz napisane ile jest osób na serwerach itd rankingi i wszytsko :)
Kaczy - 11 June 2008, 23:56
Pare moich screenow screenow :keke:

jeden
dffa
czyy
cietyrje
fajf
sex
siem
wosiem
Vodzu - 19 June 2008, 11:35
Gierka ma potencjał, niestety joymax (producent) zainteresowany jest tylko i wyłącznie kasą. Większość graczy to boty, serwery zapchane przez goldfarmy co uniemożliwia dostanie sie na serwery bo są ciągle zapchane. Ostatnio zaczęli banować goldfarmy bo im zaczęło normalnych graczy ubywać kupujących silki( za silki kupuje sie pierdoły dające bonusy w grze, a silki kupuje sie za real cash) tzn. nie było dopływu nowych graczy bo każdy nowy rezygnował nie mogąc dostać sie na serwer a starych playerów też ubywa(normalna kolej rzeczy nikt nie będzie grał wieczność). Jak ktoś chce sprobować to teraz jest najlepszy moment, na serwery łatwo sie dostać po banach gold farm. Niestety dobrze wiem ze taka sytuacja nie utrzyma sie długo, po przyciągnięciu nowych graczy kupujących silki serwery znów sie zapchają. Wtedy jedynym rozwiązaniem jak ktoś chce wbić do gry pozostaje kupno premium dającego możliwośc wbicia za pierwszym razem+troche bonusów do postaci. Najtansze premium kosztuje 15$ za 28dni, jest też i za 20$ i nawet za 29$(wszystkie gwarantują wbicie na serwer za 1 razem, różnią sie wielkością bonusów do postaci czy zdobywanego expa).

Podsumowując jak ktoś chce żeby program(bot) nabił mu lvl+ lubi wydawać kasę na pierdoły to polecam silkroada. Miesieczny koszt tej f2p gry to min. 20$(chcąc normalnie pograć a nie męczyć sie z wbijaniem na serwer). Z doświadczenia wim ze wraz ze wzrostem lvl-a koszty na miecha rosną coraz bardziej, coraz więcej pierdół sie kupuje w grze za real cash. Pod koniec gry wydawałem na miecha ponad 100zł.
Wiec to ze silkroad to gra f2p to złudzenie, jeżeli ktoś myśli ze nie wydajać kasy zdobędzie pozadny lvl to jest w błędzie(chyba ze nalezy do 0,0001% ludzi grajacych). Exp jest monotonny maxymalnie jak tylko moze być+ do tego zapchane spoty goldfarmami(ksujacymi wszystko na spocie) na lvl powyżej 70 (maxymalny to 90) na 1 lvl trzeba zabic minimum 30 000 mobów.
Ilość cheatów, botów, hacków do tej gry jest ogromna. Styczność z ta gra mam od końca 2005 roku. W sumie grałem ponad 1,5 roku i z dzisiejszej perspektywy szkoda mi czasu i wysiłków jaka na nią poświeciłem.

Jeżeli jednak ktoś chce spróbować to daje adresy 2 najwiekszych portali o silku :
http://silkroad-online.pl
http://www.silkroado...com.pl/news.php


 

 


 

 
Copyright 2003. Ziouo's serwis - Carpe Diem. Carpe Ziolo.